menu

KIM JESTEŚMY ?

Poznaj nas

Wybór usług świadczonych przez SMART SOLUTIONS umożliwi Państwu bezobsługową realizację inwestycji budowlanych, w zrozumiałej i przejrzystej formie.

SMART SOLUTIONS

Krzysztof Nowosielski

DLACZEGO MY?

Opracowujemy wielobranżowe dokumentacje projektowe,  pośredniczymy w generalnym wykonawstwie wysokobudżetowych inwestycji budowlanych o charakterze przemysłowym, świadczymy usługi pośrednictwa w finansowaniu inwestycji budowlanych, zarządzania procesami budowy a także doradztwa technicznego. Jesteśmy marką o wyłącznie polskim kapitale, pracujemy  na najwyższym, europejskim poziomie.

Piotr Polkowski

Piotr Polkowski

Prezes Zarządu Komplementariusza
Krzysztof Nowosielski

Krzysztof Nowosielski

Prezes Zarządu
Kamila Nowosielska

Kamila Nowosielska

Asystent Zarządu

Doświadczenie

Przekazujemy wiedzę, projektujemy nowocześnie, innowacyjnie, jednocześnie bezpiecznie, odpowiedzialnie.

Partnerstwo

Budujemy relacje, kompleksowo pilotujemy realizację inwestycji budowlanych od początku do końca.

Rozwój

Patrzymy do przodu, już na etapie koncepcyjnym prognozujemy kierunki rozbudowy obiektów w przyszłości.

zapytaj naszego eksperta

Kontakt

“Firmy Pol-Met oraz Smart Solutions wykonały dla nas halę magazynową w technologii stalowej o powierzchni 2.950 metrów kwadratowych. Współpracując z nami w/w Firmy udowodniły, że są sprawdzonymi, rzetelnymi i godnymi zaufania wykonawcami.”

Tomasz Kamiński, Członek Zarządu
KLMG Sp. z o.o.

“W pełni rekomendujemy usługi tych firm, ze względu na dokładnie i sumiennie przeprowadzenie roboty budowlane. Firmy Pol-Met oraz Smart Solutions wykonały halę wystawową/ handlową w technologii żelbetowo-stalowej w Malborku o pow. 2300 metrów kwadratowych”

Wojciech Rydzyński, Prezes Zarządu
Archiplan Sp. z o.o

“W pełni rekomendujemy usługi tych firm ze względu na dokładnie i sumienie przeprowadzone roboty budowlane. Firmy Pol-Met i Smart Solutions wykonały halę wystawową/handlową w technologii stalowej w Krościenku o pow. 400 metrów kwadratowych.”

Tomasz Małek, Prezes Zarządu
BAMAL POLSKA GROUP Sp. z o.o. Sp. k.